Nowe dekory w stolarce drzwiowej

Trzy dębowe trójwymiarowe dekory, orzech włoski struktura i ryflowane: jesion mocca, orzech złoty i dąb ciemny – te siedem dekorów wewnętrznych skrzydeł drzwiowych będzie królowało w naszych domach i mieszkaniach w najbliższych dwóch latach. RuckZuck, jedna z największych sieci sprzedaży podłóg i drzwi firmy Classen, prezentuje najnowsze światowe trendy w branży wyposażenia wnętrz. 

Ofertę salonów RuckZuck wzbogaciliśmy o siedem nowych oryginalnych dekorów wewnętrznych skrzydeł drzwiowych. Sześć z nich to dekory ciemne. Ponieważ dziś już jednak nie tylko odcień montowanych drzwi ma znaczenie, ale także ich struktura, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Dzięki zastosowaniu dekorów 3D lub ryflowanych, drzwi przypominają te z prawdziwego drewna – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck. – Wewnętrzne skrzydła drzwiowe w nowych dekorach to odpowiedź na najnowsze wzornicze światowe trendy w stolarce otworowej.

Skrzydło drzwiowe Santana firmy Classen

Nowe dekory wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony coraz lepiej imitują fornir. W ten sposób uzyskujemy efekt porów synchronicznych, które stanowią strukturę optyczną, czyli widoczną dla ludzkiego oka. Pory zsynchronizowane z rysunkiem słojów optycznie je uwypuklają, przez co powstaje efekt trójwymiarowości.

Drzwi w trójwymiarowych dekorach sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ wtedy docenimy strukturę i powierzchnię drzwi. Dekory 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony występują w najnowszych kolekcjach wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Arena i Santana, a także m.in. w kolekcjach Lukka, Tosca, Natura HR, Demeter, Century i Lima.

Skrzydło drzwiowe Arena firmy Classen

Nowe dekory występują również w laminatach CPL i Iridium. Do dekorów w grupie laminatów Classen CPL, czyli oklein o bardzo wysokiej odporności na zarysowania i ścieranie, wysokie temperatury i promieniowanie UV, dołączyły dekory Jesion mocca ryflowany i orzech włoski struktura. Nowości występują m.in. w kolekcjach wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Discovery, Tetyda i Andromeda.

Orzech złoty ryflowany i Dąb ciemny ryflowany to z kolei nowe dekory dostępne w laminatach Classen Iridium. Drzwi pokryte laminatem Iridium są odporne na zadrapania, ścieranie  i środki chemiczne, a dzięki zastosowaniu struktury drewna prezentują się szczególnie efektownie. 

Leave a Reply