Drzwi przeszklone do minimalistycznych wnętrz

W ofercie Remix pojawił się nowy model Trio z kolekcji Design. Został on zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych.

fot. Remix

Trio – drzwi na trzy dzielone

Konstrukcja została oparta na trzech ramiakach, w których umieszczono charakterystyczne duże przeszklenia. Dzięki temu skrzydło przepuszcza więcej światła i optycznie powiększa pomieszczenia, w których jest zamontowane. Prosta forma, faktura bez sęków oraz naturalny sosnowy kolor – nadają drzwiom lekkości.

fot. Remix

Zwolennicy rozwiązań indywidualnych z pewnością docenią możliwość swobodnego wykończenia kolorystycznego. Miłośników wyrafinowanych barw zainteresuje pokazowy model w kolorze krwistej czerwieni.

Rama skrzydła wykonana jest w 100% z klejonego drewna sosnowego o zredukowanej możliwości wypaczenia. Skrzydło uszlachetniono naturalnym fornirem sosnowym o grubości 1,5mm. Większą część powierzchni skrzydła zajmuje szyba mleczna hartowana o grubości 4 mm. Drzwi doskonale sprawdzą się w salonach, sypialniach oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest większa dawka światła.

Drzwi sosnowe Trio, czerwone i w kolorze naturalnym, fot. Remix

Dane techniczne:
– producent: Remix
– model: Trio
– typ: skrzydło drzwiowe sosnowe bez sęków
– materiał: sosna naturalna
– kolor: surowy z możliwością dowolnego wykończenia
– certyfikat FSC
– wymiary
szerokość: 60, 70, 80 lub 90 cm
wysokość: 203 cm
grubość: 4 cm

Zobacz także drzwi przeszklone w stylu glamour!

Leave a Reply