Niezawodne i eleganckie drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu. Dlatego ich wybór powinien być dobrze przemyślany, a parametry i wygląd dobrane do potrzeb mieszkańców i architektury domu. Większość z nas oczekuje by poszczególne elementy wyposażenia były funkcjonalne i równocześnie prezentowały się elegancko.

Drewniane drzwi Premium Termo firmy Stolbud Włoszczowa są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią obie zalety. Z jednej strony zapewniają bezpieczeństwo, komfort cieplny i akustyczny, z drugiej są wspaniałą ozdobą elewacji, komponując się znakomicie z aranżacją wnętrz.

Premium - drzwi wejściowe zewnętrzne, fot. Stolbud Włoszczowa

Bezpieczeństwo i wygoda

Drzwi wejściowe mają przede wszystkim chronić mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi. Premium Termo wyposażono w wysokiej jakości nowoczesne systemy okuciowe. W drzwiach zastosowano automatyczną wielopunktową zasuwnicę antywłamaniową i zawiasy z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach. Można także zastosować jako dodatkowe wyposażenie elektrozaczepy, samozamykacze i kontaktrony, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. W standardzie Premium Termo posiadają antywłamaniowy zestaw dwuszybowy o ograniczonej widoczności reflex brąz.

Klienci wyjątkowo wymagający uzyskają możliwość wykorzystania pilota bądź innych urządzeń do sterowania otwarciem drzwi.

Ciepło i oszczędnie

Zapewnienie komfortu cieplnego to kolejna bardzo ważna cecha dobrych drzwi wejściowych. Premium Termo charakteryzujące się stabilnością i szczelnością, odznaczają się wysokim poziomem izolacyjności termicznej. To drzwi energooszczędne, ich współczynnik Rw wynosi 1,3 W/(m²·K), co pozwala na znaczne zmniejszenie strat ciepła, a tym samym przekłada się na wymierne oszczędności w budżecie domowym. Wypełnienie drzwi stanowią drewniane wkłady termiczne oraz ciepłe, antywłamaniowe zestawy szybowe. Drzwi wyposażono również w próg aluminiowy z wkładką termiczną. Dodatkowo Premium Termo pokryte są czteropowłokowym, wodorozcieńczalnym, ekologicznym lakierem, który zabezpiecza drewno przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Wszystkie te cechy drzwi wpływają doskonale na jakość życia mieszkańców i zadowolenie z użytkowania.

Szeroki wybór i elegancja

Premium Termo mogą występować w wersji jedno lub dwudzielnej, z dostawkami bocznymi i nadstawkami górnymi. Wybór zależy od potrzeb przyszłych użytkowników. Szersze umożliwią bardziej komfortowe wchodzenie i wnoszenie sprzętów. Drzwi dostępne są również w wariantach: otwierane do wewnątrz i na zewnątrz. Te ostatnie zagwarantują więcej miejsca w przedsionku. Warto zamontować wówczas zadaszenie, by zimą, podczas dużych opadów śniegu uniknąć problemów z ich otwieraniem, a także odbojnik, który podczas silnego wiatru uchroni drzwi przed wyrwaniem z zawiasów.

Premium - drzwi wejściowe zewnętrzne, fot. Stolbud Włoszczowa

Premium Termo oparte na konstrukcji ramowej posiadają skrzydła o grubości 68, 78 i 92 mm. Materiałem, który służy do  produkcji drzwi jest drewno sosnowe, dębowe i meranti. Wzbogacone o elementy – takie jak szkło przeźroczyste, refleksyjne, witraże, ornamenty czy szkło mleczne są niepowtarzalną ozdobą elewacji i wnętrza domu. Różnorodność wzorów pozwala na dopasowanie drzwi do gustu mieszkańców  i architektury budynku, a  szeroka gama kolorów, transparentnych lub kryjących wg palety RAL, umożliwia stworzenie idealnej kompozycji z oknami.

Drzwi Premium Termo to połączenie najwyższej jakości materiałów i praktycznych rozwiązań z estetycznym wyglądem. Niezawodne i eleganckie są idealnym rozwiązaniem do każdego nowoczesnego domu.

Leave a Reply