Drzwi zewnętrzne z naturalnego drewna sosnowego

Securo to kolekcja drzwi z naturalnego drewna sosnowego, łącząca solidność wykonania i zróżnicowany design poszczególnych modeli.

Do dotychczas dostępnych: Securo 1 i 2, dołączają kolejne: Securo 3, 4 i 5, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie można uczynić z drzwi wejściowych indywidualną wizytówkę swojego domu.

Securo 3 dedykowane są tym, którzy cenią tradycyjne wzornictwo i stabilizację. Polubią się także ze stylem dworkowym. Securo 4 to uniwersalna lekkość formy, pasująca zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych domów, zaś model  5 to optymalny wybór dla osób, które cenią współczesne, zgeometryzowane rozwiązania architektoniczne.  Wszystkie dostępne są w kolorach: orzech, złoty dąb i antracyt.

Wybierając drzwi zewnętrzne należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i izolacyjność termiczną. Rama drzwi Securo wypełniona jest płytą o grubości 34 mm z 26 mm ociepleniem i nakładkami o grubości 9 mm na każdą stronę. W standardowym wyposażeniu znajdują się dwa zamki na wkładkę, uszczelka dookoła skrzydła i w ościeżnicy, szyba zespolona, hartowana, a także cztery zawiasy z wkładką teflonową i bolce antywyważeniowe. 

Drzwi zewnętrzne Securo fot. Invado

Drzwi Securo
Cena: od 3308 zł brutto
Producent: Invado
www.invado.pl

Leave a Reply