Zamek na odcisk palca

Zamki biometryczne niegdyś kojarzyły się głównie z biurowcami i obiektami użyteczności publicznej. Teraz możemy czerpać korzyści z nowych technologii także we własnym domu czy mieszkaniu. Zamek umożliwiający dostęp do wnętrza poprzez weryfikację odcisku palca to rozwiązanie proste i wygodne w obsłudze, ale przede wszystkim bezpieczne.

Już nie będziesz szukać kluczy

YDR 4110 to zamek biometryczny marki Yale, jednej z najstarszych międzynarodowych marek w branży zabezpieczeń. Urządzenie posiada wbudowany czytnik linii papilarnych, który skanuje i weryfikuje odcisk palca użytkownika. Następnie porównuje go z wzorcami zgromadzonymi w bazie i w przypadku zgodności – szybko otwiera drzwi za pomocą impulsu elektronicznego. Ponadto model YDR 4110 posiada możliwość otwierania drzwi za pomocą numeru PIN składającego się od 6 do 12 cyfr.

Dla większego bezpieczeństwa użytkowników zamek elektroniczny wyposażono w funkcje alarmowe. W przypadku próby zniszczenia urządzenia lub drzwi włącza się alarm, którego natężenie sięga 80 dB. Zamek posiada także funkcje automatycznego zamykania. Urządzenie wykrywa domknięcie skrzydła i natychmiastowo rygluje drzwi.

YDR 4110 – zamek biometryczny marki Yale

Postaw na design

Oprócz wielu funkcji użytkowych, dużą zaletą YDR 4110 jest nowoczesny wygląd. Czarne szkło, stal nierdzewna i klawiatura widoczna dopiero po zbliżeniu dłoni doskonale wpasowują zamek w modne aranżacje.

Zamek YDR 4110 nadaje się do zabezpieczania wejść w biurach, mieszkaniach i domach. Można go montować na drzwiach stalowych lub drewnianych o grubości skrzydła od 35 do 110 mm.

Wymiary urządzenia wynoszą: 19 mm x 65 mm x 160 mm.
Cena (brutto): 1598 zł

Leave a Reply