Promocja: eleganckie okna do salonu w cenie podstawowej

Od marca trwa promocja na okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT z ukrytymi zawiasami Roto Designo i klamką Roto Swing. Do końca kwietnia 2015 roku okna te można kupić w cenie podstawowej, bez dodatkowej dopłaty.

Dlaczego warto mieć okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT z ukrytymi zawiasami?

Dzięki ukrytym zawiasom i stylowej klamce okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzu. Takie okna pozbawione są wszelkich zbędnych detali, a jedynym widocznym elementem jest modna klamka, nawiązująca do aktualnych trendów wzornictwa.

Okna PETECKI FUTURE i EXCELLENT, wyposażone w pakiety 3-szybowe, doskonale chronią dom przed utratą ciepła. Także ukryte zawiasy Roto NT Designo poprawiają ich parametry, ponieważ poprowadzona na całym obwodzie skrzydła uszczelka, bez przerywania w miejscu zawiasów, sprawia, że straty ciepła w tym obszarze są o 10% mniejsze niż w oknach standardowych. Za oknami z ukrytymi zawiasami przemawiają też względy praktyczne – nie gromadzi się w nich brud podczas prac tynkarskich lub malowania ścian.

Gdzie kupić?

W całej Polsce okno PETECKI FUTURE i EXCELLENT można zamówić w salonach sprzedaży partnerów handlowych firmy PETECKI. Zapraszamy na zakupy!

Leave a Reply