Regaty Archisurf – sportowe emocje na Helu

Jesień zbliża się coraz większymi krokami. Tymczasem mijające lato dostarczyło architektom sportowych emocji. Na początku czerwca w Chałupach odbyły się Regaty Archisurf. W zawodach mogli wziąć udział architekci oraz studenci kierunków architektonicznych.  

Pomysłodawcami regat byli architekci z pracowni Front Architects, P3 Pracownia Architektury oraz Pracownia Projektowa 77. Zawody odbyły się w dniach 2-3 czerwcza, na terenie bazy windsurfingowej EASY Surf Center, zlokalizowanej w Chałupach. W ich ramach odbyły się wyścigi typu slalom – ósemki i trójkąty. Uczestnicy mogli zgłaszać się w kategoriach: Architekci i Studenci Architektury. Po zakończonych rozgrywkach na wszystkich czekały dania z grilla i impreza na plaży.

– Zaangażowaliśmy się w regaty bez wahania. Nasze rozwiązania ułatwiają architektom pracę, pozwalają im bowiem na swobodne projektowanie budynków bez strat energii. Cieszymy się, że mieliśmy okazję by wesprzeć ich również na zawodach. Dla surferów i kibiców przygotowaliśmy ręczniki oraz kubki termiczne – mówi Michał Krzyżaniak, Inżynier Produktów z firmy Schöck, która była jednym ze sponsorów Archisurf.

Regaty Archisurf

Regaty Archisurf

Regaty Archisurf

Leave a Reply