KSN – platforma transakcyjna z korzyścią dla deweloperów

Artykuł sponsorowany

Twoja firma deweloperska realizuje inwestycję i szukasz zdecydowanych klientów? Chcesz stosować  najskuteczniejsze metody sprzedaży, ale nie chcesz płacić za brak efektów? Platforma transakcyjna Krajowego Systemu Nieruchomości to rozwiązanie dla profesjonalistów na rynku nieruchomości.

Platforma KSN daje firmom deweloperskim wsparcie w sprzedaży ich inwestycji, oferując im dostęp do szczegółowo wyselekcjonowanych przez agentów nieruchomości klientów. Jak to działa w praktyce?

Krajowy System Nieruchomości to nowa platforma, która oferuje kompleksowe narzędzie dla firm deweloperskich w zakresie sprzedaży ich inwestycji.

 

KSN – narzędzie dla dewelopera

Po zarejestrowaniu się w serwisie www.ksn.org.pl, deweloper zamieszcza w systemie swoje inwestycje. Otrzymuje dostęp do zarejestrowanych pośredników i z wybranymi zawiera umowę o współpracę. Umowa może być częściowa, np. pośrednik może tylko prezentować ofertę dewelopera i kierować klienta bezpośrednio do niego, prezentować klientowi inwestycję na miejscu bądź zapewnić pełną obsługę sprzedaży.

Do każdej inwestycji pośrednik kieruje tylko zainteresowanych klientów. Dzięki temu, że każdy polecanie każdego klienta wymaga uiszczenia opłaty manipulacyjnej, deweloper może mieć pewność, że agent nie będzie generował fałszywego ruchu i zainteresowania, a kierował doń tylko konkretnych, zdecydowanych klientów.

Deweloper ma możliwość kontrolować pracę pośrednika. Statystyki dostępne online wskazują zaangażowania agenta i pozwalają ocenić jakość jego pracy. To pozwoli firmie deweloperskiej podjąć decyzję o ewentualnym przedłużeniu czy rozwiązaniu współpracy. Dla obu stron liczy się bowiem efektywność.

Oprócz standardowej prowizji, którą wypłaca deweloper agentowi po udanym zakończeniu transakcji, jego konto obciążone jest również prowizją dla KSN. Ale uwaga! System KSN pobiera opłatę manipulacyjną tylko w przypadku skutecznie zakończonej transakcji! Opłata manipulacyjna nie jest pobierana, jeśli sprzedaż lokalu w inwestycji nastąpiła w wyniku aktywności własnej dewelopera lub gdy do sprzedaży inwestycji/lokalu nie doszło.

Efektywność, wygoda, niezawodność – to zalety platformy KSN, która stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku nieruchomości. Dodatkowo, bezpieczeństwo wszystkich transakcji jest zabezpieczone dzięki funkcjonowaniu w klastrze bezpieczeństwa  –   szyfrowanie w tunelach SSH. Pewność i satysfakcja pozwoli na rozwój rynku, pomagając rozwiązywać problemy sprzedażowe.

A co zyskuje zarejestrowany pośrednik?

Dostęp do aktualnej listy inwestycji to tylko wstęp do korzyści, które z platformy KSN czerpać mogą agencje nieruchomości. Profesjonalne umowy z deweloperem, poświadczone akceptacją regulaminu KSN dają pewność osobom pozyskującym klientów, że ich praca nie zostanie wykorzystana. Dokładne statystyki umożliwiają obliczenie wysokości należnej prowizji i egzekwowanie jej od dewelopera. Setki zadowolonych klientów, którzy otrzymują informacje o inwestycjach tylko takich, które spełniają ich oczekiwania, pozwalają budować markę agencji bądź konkretnego pośrednika.

[KSN1]

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Leave a Reply