Błyskawiczna zmiana wystroju okna

Nowe, rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy.

Miłośniczki urządzania wnętrz często zmieniają aranżacje okien w domu, ale do tej pory rolety nie oferowały takich możliwości. Teraz z pewnością docenią one fakt, że tkaninę w roletach rzymskich VELUX można samodzielnie wymieniać na inną.

Roleta będzie gustownym dodatkiem do każdego wnętrza. fot. Velux

To bardzo ciekawe rozwiązanie, które zapewnia duże możliwości dowolnej stylizacji pomieszczenia. Wystarczy kilka materiałów na zmianę i można bawić się wystrojem poddasza, kształtować go w zależności od nastroju, okazji czy pory roku. W razie potrzeby łatwiej też wyczyścić tkaninę – podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.

Tkaniny w różnym stopniu przepuszczają lub blokują światło – w zależności od potrzeb można wybrać dekoracyjną, przyciemniającą wnętrze lub całkowicie blokującą promienie słoneczne. Zamiana tkaniny pozwoli nam również lepiej kontrolować światło, jeśli nasze potrzeby są zmienne. Obejrzyj film, jak wymienia się tkaninę w rolecie VELUX i zobacz jakie to proste.

Rolety rzymskie VELUX będą gustownym dodatkiem do każdego okna dachowego. Wysoka jakość tkanin sprawa, że wyglądają stylowo także zwinięte – układają się wtedy w dekoracyjne fałdy. Są dostępne w eleganckiej kolekcji materiałów o różnym stopniu rozproszenia światła. Pierwsza propozycja to aż 20 nowoczesnych wzorów tkanin o ponadczasowej stylistyce. Ich materiał przepuszcza do wnętrza miękkie i rozproszone światło, co tworzy w pomieszczeniu miłą i ciepła atmosferę. Zwolennicy intensywniejszych kolorów mogą z kolei wybierać sposób sześciu barwnych tkanin, zaprojektowanych przez światowej sławy duet projektantów Scholten & Baijings. Kolekcja inspirowana jest subtelną grą światła od wschodu do zachodu słońca.

Roleta przepuszcza do pomieszczenia miękkie, rozproszone światło. fot. Velux

Wysoki poziom projektowy i walory rolety rzymskiej docenił Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którzy przyznał rolecie wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.

Rolety rzymskie VELUX są bardzo wygodne w obsłudze. Komfort użytkowania zapewnia elastyczna i bezstopniowa regulacja na wąskich prowadnicach. Nie są przymocowane ani do dolnej, ani do górnej części skrzydła okiennego, co pozwala na swobodną regulację ich pozycji na oknie – można je podnosić lub obniżać,w zależności od potrzeb. Co ważne, do ich montażu nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Dzięki systemowi Pick&Click® szybko i prosto można zamontować je samodzielnie.

Cena rolety rzymskiej VELUX FHB z jedną tkaniną już od 410 zł, dodatkowa tkanina już od 205 zł brutto.

Leave a Reply