Białe drzwi wewnętrzne – nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych

Białe drzwi nie muszą być nudne! Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, proponuje rozwiązanie, które zadowoli zwolenników najjaśniejszej z barw, a jednocześnie przekona przeciwników monotonii. RIO, najnowsza kolekcja skrzydeł drzwiowych wewnętrznych producenta, to połączenie prostoty i oryginalnego designu.

Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO tworzy sześć modeli z nietypowymi środkowymi wstawkami w dekorach akacja ST, cedr i jesion grafitowy. Ryflowane wstawki przypominają szeroki pasek rozciągający się pionowo na całą wysokość drzwi. Ciemne dekory znacząco wyróżniają się na tle śnieżnobiałych pełnych skrzydeł drzwiowych.

Kolekcja drzwi wewnętrznych RIO

Podobnie jak pełne kolorów i kontrastów miasto Rio de Janeiro, którego pierwszy człon nazwy zapożyczyliśmy dla naszych drzwi, tak i design skrzydeł drzwiowych RIO opiera się na kontraście: biel połączona została z żywymi barwami. Wyraźna ciemna wstawka na tle białych drzwi prezentuje się niezwykle efektownie, dzięki czemu drzwi mogą stanowić oryginalny, wyjątkowo estetyczny akcent w prostych, nowocześnie urządzonych wnętrzach – mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy, Classen.

Kolekcja drzwi wewnętrznych RIO: kolory akacja, cedr, jesion grafitowy

W kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO zastosowane zostały laminaty „Classen CPL”, które cechuje bardzo wysoka odporność na zarysowanie, ścieranie, wysokie temperatury i promieniowanie UV. Krawędzie drzwi okleinowane są wzmocnionym obrzeżem (profil przylgi Hard Edge R), dzięki czemu dłużej zachowają estetyczny wygląd i trwałość.

Wypełnienie skrzydeł drzwiowych RIO stanowi płyta wiórowo-otworowa. Znacznie masywniejsza konstrukcja pozwala na poprawę warunków akustycznych w pomieszczeniu i zapewnia drzwiom większą sztywność i wytrzymałość. Ze względu na ciężar skrzydła drzwiowe pełne wzmocnione wyposażone są w dodatkowy trzeci zawias, o czym warto również pamiętać przy zakupie ościeżnicy.

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego wewnętrznego RIO: 590 zł netto.

Leave a Reply